poniedziałek, 29 wrzesień 2014 21:22

Targi GMINA i Salon INVESTFIELD – innowacje i wyjątkowe kontakty

Napisane przez 

Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA oraz Salon Nieruchomości i Inwestycji INVESTFIELD, które w dniach 14-17 października 2014 roku odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wspierają rozwój branży samorządowej i stwarzają klientom biznesowym doskonałe warunki do nawiązania kontaktów handlowych z polskimi przedsiębiorcami i zagranicznymi inwestorami. Tym samym to potrzebne w branży  wydarzenie, które umożliwia zawarcie długoterminowych kontraktów oraz zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami służącymi rozwojowi regionów.

W ciągu czterech dni targowych odwiedzający będą mieć okazję do tego, by nie tylko zapoznać się z bogatą ekspozycją wystawienniczą, ale też zaczerpnąć wiedzy podczas szkoleń, debat i intensywnych rozmów biznesowych. Targi GMINA i salon INVESTFIELD to ciekawa propozycja dla przedstawicieli władz samorządów lokalnych, pracowników urzędów, architektów, a także planistów, urbanistów, inwestorów oraz specjalistów z dziedziny transportu lokalnego.

Niebywałym atutem targów jest szeroki zakres oferowanych produktów i usług. Swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorstwa zajmujące się m.in.: aranżacją przestrzeni miejskiej, zarządzaniem usługami publicznymi, informatyzacją i cyfryzacją obszarów miejskich.
W gronie wystawców nie zabraknie też przedstawicieli samorządów lokalnych, parków technologicznych i centrów obsługi inwestora.

Uzupełnieniem tegorocznej ekspozycji wystawienniczej będą liczne konferencje, które rozpoczną się już pierwszego dnia targów. O tym, jak ważna jest rewitalizacji przestrzeni miejskich, będą mogli przekonać się uczestnicy Ogólnopolskiej Konferencji Doradztwa Turystycznego dla Samorządów i Inwestorów „MiastoODnowa. TurystykaODnowa”, którzy 14 października wezmą udział w całodziennym spotkaniu zorganizowanym przez Instytut Rynku Hotelarskiego. Tego samego dnia odbędzie się również konferencja Smart City, czyli inteligentne przemieszczanie się po mieście” przygotowana przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR.

W  środę, 15 października, program merytoryczny wzbogaci III Kongres Samorządów GMINA przygotowany przez dziennik Rzeczpospolita i Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz konferencja „Wieś polska – wieś innowacyjna”, którą poprowadzi Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów.

W czwartek, 16 października odbędzie się natomiast szkolenie pt. „5 kroków do bezpiecznego placu zabaw” zorganizowane przez specjalistów z Centrum Kontroli Placów Zabaw. Ponadto podczas targów na stoisku Zamku Cieszyn odbędą się konsultacje na temat designu w mieście i projektowania przestrzeni miejskiej pt. „Jaka powinna być przestrzeń publiczna? Atrakcyjna, dostępna, bezpieczna… Dobrze zaprojektowana”. Poprowadzą je eksperci ze Śląskiego Klastra Dizajnu, którzy podpowiedzą jak kompleksowo zaprojektować przestrzeń i meble miejskie przyjazne mieszkańcom, a także jak ożywić zdegradowane obszary miast.


Więcej na www.gmina.mtp.pl

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

PARTNERZY